www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Среща


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Среща, Нека се видим
SS_Nazi
Публикувано на: 1.12.2006, 18:01
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 12
Участник # 685
Дата на регистрация: 26-November 06



Здравите аз съм нов но имам 1 страхотна идея нека излислим 1 дата и да си направиме някаде срешта с някои от форума много държа да се запозная ще се радвам ако има съгласни с идеята аз лично предлагам 9-ти Декември за дата!!!???


(Извинявам се за правописните грешки , но си имам причина)!!!
PMEmail PosterICQAOLYahooMSN
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 1.12.2006, 19:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Идеята ти е добра, но среща вече е насрочена за седми декември във Варна на делото на Елтимир.
Естествено, че по добра дата е девети в събота, но за много от нас е важно да сме на делото. А датите на съдебните заседания са все в делничен ден - шибаните съдии не щат да работят в почивни дни, че ще се преуморят.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
SS_Nazi
Публикувано на: 1.12.2006, 21:12
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 12
Участник # 685
Дата на регистрация: 26-November 06



Извинявам се аз не се до изясних... имах предвид в София защото нямам финанова възможност да хода до варна и тези които за от София да се видиме.... и тези които могат да доидат до СФ!!


Аз лично много бих се накефил!!
PMEmail PosterICQAOLYahooMSN
Top
Baldr
Публикувано на: 1.12.2006, 23:18
Quote Post


Читател
**

Група: Изгонени
Съобщения: 20
Участник # 694
Дата на регистрация: 1-December 06



QUOTE (SS_Nazi @ Dec 1 2006, 09:12 PM)
Извинявам се аз не се до изясних... имах предвид в София защото нямам финанова възможност да хода до варна и тези които за от София да се видиме.... и тези които могат да доидат до СФ!!


Аз лично много бих се накефил!!

Много ми е интересно как в града в който хората имат най-високи доходи хората нямат пари да идат до Варна, или някъде другаде из "провинцията" а там хората вземат по 200 лева месечно и намират пари за да дойдат до София ?!!
Разглезеничнки сте там в столицата.
Но твоя случай е ,че мама и/или тати не ти дават парички за да ходиш на толкова далечни и опасни пътешествия !!
Ти естествено ще вземеш да ръсиш обиди, но с това ще докажеш,че си глупав неориентиран пубер , който само след 2-3 години ще е забравил както нацизма , така и българското си.
Дано греша ..........
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Baldr: Заяждаш се безпричинно, следващия път ще трия, а по-следващия - бан.
SS_Nazi: Аз бих дошъл към София, но на 9-ти не мога по ред причини, а и много близко до 7-ми. Нека да е по-нататък.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Биргюн
Публикувано на: 2.12.2006, 10:04
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 84
Участник # 322
Дата на регистрация: 6-April 06



QUOTE (Baldr @ Dec 1 2006, 11:18 PM)
Много ми е интересно как в града в който хората имат най-високи доходи хората нямат пари да идат до Варна, или някъде другаде из "провинцията" а там  хората вземат по 200 лева месечно и намират пари за да дойдат до София ?!!
Разглезеничнки сте там в столицата.

Просто не взимат всички по 1000+ лева заплата, както явно си мислиш. Разглезени?
Ако се отиде с влак примерно да Варна, всичките разноски са над 60 лева (даже ако не се свърнеш същия ден още ще ти трябват.) Не всеки може да ги отдели за 2 седмици.
Ти като нямаш реален поглед върху финансовото състояние на софиянци, защо се заяждаш и говориш глупости? Какво целиш? Ти като си толкова неразглезен, ще отидеш ли на делото? Или си поредното провокаторче?
PM
Top
SS_Nazi
Публикувано на: 2.12.2006, 12:58
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 12
Участник # 685
Дата на регистрация: 26-November 06



QUOTE (Baldr @ Dec 1 2006, 11:18 PM)
QUOTE (SS_Nazi @ Dec 1 2006, 09:12 PM)
Извинявам се аз не се до изясних... имах предвид в София защото нямам финанова възможност да хода до варна и тези които за от София да се видиме.... и тези които могат да доидат до СФ!!


Аз лично много бих се накефил!!

Много ми е интересно как в града в който хората имат най-високи доходи хората нямат пари да идат до Варна, или някъде другаде из "провинцията" а там хората вземат по 200 лева месечно и намират пари за да дойдат до София ?!!
Разглезеничнки сте там в столицата.
Но твоя случай е ,че мама и/или тати не ти дават парички за да ходиш на толкова далечни и опасни пътешествия !!
Ти естествено ще вземеш да ръсиш обиди, но с това ще докажеш,че си глупав неориентиран пубер , който само след 2-3 години ще е забравил както нацизма , така и българското си.
Дано греша ..........

Ми глеида сега братле ... не знам кво разбираш под разглезен!!!
2ро аз можеби не разчитам на МАМА (заштото нямам БАШТА затова казвам само мама)да ми даде пари поради простата причина че сме 3 деца и едвали ште има жената да ми отдели 60 лева за путуване!!!Можеби в столицата са високи заплатите НО ЗАМИСЛЯЛ ЛИ СИ СЕ , ЧЕ АЗ НЕ РАБОТА???!!?!!?Поради простата причина че нямам 18 и не ме искат и няма как да го свържа с даскалото заштото ако ме изключат оште 1 пут ште имам право само на часно убочение и ште се радвам да съм като фашизма заштото тои не е забравен деситилетя наред ..... такаче има такива Софиянци и богати софиянци и явно не знаеш кво да праиш по цел ден и затова искаш да се заяждаш с някои не разбрах каде те провокирах и кво обшто имаше това какъв съм аз и това , че ште обиждам ... някаде да съм обидил .. ? Явно просто се чудиш с кво да се заядеш пожелавам ти приятен и БОГАТ живот!!!
PMEmail PosterICQAOLYahooMSN
Top
Baldr
Публикувано на: 2.12.2006, 13:27
Quote Post


Читател
**

Група: Изгонени
Съобщения: 20
Участник # 694
Дата на регистрация: 1-December 06



Явно греша..
Бюргюне, бих отишъл на среща, но на дело хъм.. никога не съм ходил Но доколкото познавам тази прослойка от люде: адвокати, юристи.. мога да кажа,че не ми харесват( не им понасям пледоариите, "логиките". риториките и дрън-дрън лицемерни и тенденциозни манипулатори с думи) , особено жените!!
........пък и освен Елтимир друг май няма да позная.
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 2.12.2006, 21:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Абе ти ела, а пък на място ще се запознаем smil4334ad1724132.gif
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Аз лично, няма да мога да дойда до Варна и причината не е само финансова.
Но можете напълно да разчитате на мене в Пловдив и Родопската яка.
PMEmail Poster
Top
Varvarina
Публикувано на: 5.12.2006, 20:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 115
Участник # 649
Дата на регистрация: 5-November 06



Здравейте!
Аз на срещата не мога да дойда щото имам личен проблем и ще влизам за малко в болница,но иначе мога да отида до София и да направим и една среща само че по нататък.
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 5.12.2006, 23:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Varvarina @ Dec 5 2006, 08:45 PM)
Здравейте!
Аз на срещата не мога да дойда щото имам личен проблем и ще влизам за малко в болница,но иначе мога да отида до София и да направим и една среща само че по нататък.

Абе ти гледай да оздравяваш сега, на другата среща ще дойдеш.
Желая ти бързо изписване от болницата.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020